Коронавірус: у США розпочалися випробування ліків на людях

uatv
26.02.2020
Фото Укрінформ-UATV

У Сполучених Штатах Америки науково-медичні установи розпочали випробовувати нові препарати проти коронавірусу COVID-19 на тих пацієнтах, у яких було підтверджене зараження.

Про це повідомляє Національний інститут здоров’я США, інформує UATV з посиланням на Укрінформ.

“Медичний центр Університету Небраски в місті Омаха розпочав невибіркове контрольоване клінічне дослідження, спрямоване на оцінку безпечності й ефективності антивірусного препарату Remdesivir, який приймають госпіталізовані дорослі пацієнти з діагнозом коронавірусної хвороби COVID-19″, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це перше подібне клінічне випробування у Сполучених Штатах, яке здійснюють для оцінки експериментального лікування цього виду коронавірусу. Його результати можуть у подальшому використовуватися для оцінки інших досліджень у США і світі загалом.

Першим участь у дослідженні взяв американець, якого евакуювали з круїзного судна Diamond Princess.

Станом на 5:50 середи, 26 лютого, кількість померлих від пневмонії, яку спричинив новий коронавірус COVID-19, у Китаї зросла до 2715, у світі – 2760. Такі дані наводить Центр системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США), зазначає УНН.

Кількість людей, які заразилися вірусом, уже становить 78 064 у Китаї та 80 994 загалом у світі. При цьому одужали від хвороби за останніми даними 27 657 людей.

Нагадаємо, через поширення коронавірусу в Італії з 25 лютого Генеральне консульство України в Мілані призупинило прийом громадян і видачу документів. Прем’єрміністр України Олексій Гончарук повідомив, що усіх прибулих із країн, де зафіксували коронавірус, перевірятимуть у посиленому режимі.

Читайте також: Олімпіаду-2020 можуть скасувати через коронавірус

Джерело Укрінформ
дата 26.02.2020
категорії Наука
поділитися

Топ новин на UA|TV