Коронавірус: у Нових Санджарах евакуйованих перевірятимуть кожні 3-4 дні, – МОЗ

uatv
23.02.2020
Фото з сайта tsn.ua

Громадянам, які перебувають на карантині у Нових Санджарах після евакуації з Китаю, кожні 3-4 дні проводитимуть лабораторні дослідження на виявлення коронавірусу.

Про це повідомив під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, який працює в оперативному штабі в зоні обсервації у Нових Санджарах, інформує UATV з посиланням на Укрінформ.

“Ми будемо кожні 3-4 дні проводити лабораторні дослідження (на виявлення коронавірусу в крові громадян, які перебувають на карантині – ред). Вони будуть проводитися у лабораторії Центру громадського здоров’я, тому ми очікуємо найближчим часом повідомлення, коли саме нам очікувати результатів і які саме ці результати будуть”, – зазначив Віктор Ляшко.

Він пообіцяв, що результати досліджень будуть повідомлені найближчим часом.

Раніше міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька розповіла, що в населеному пункті, де відбувається обсервація, працюють представники Червоного Хреста.

Нагадаємо, що евакуйованих з Китаю 20 лютого під охороною привезли з харківського аеропорту до медцентру “Нові Санжари“, де вони пробудуть два тижні. Через протести місцевих жителів поліція відкрила кримінальні провадження.

Джерело Укрінформ
дата 23.02.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV