Коронавірус: Фонди Carlsberg пожертвували 95 млн данських крон на боротьбу з пандемією

uatv
20.03.2020
Фото надане пресслужбою Фонду Carlsberg

Гранти фондів Carlsberg, New Carlsberg і Tuborg сприяють мобілізації та підтримці дослідницьких проєктів, наукових і культурних центрів, громадських об’єднань для пом’якшення наслідків пандемії коронавірусу й запобігання розвитку епідемій у майбутньому.

Фонд Carlsberg виділив 60 млн данських крон на три міжнародні проєкти по боротьбі з коронавірусом:

  • 25 млн – науковій групі всесвітньо відомих дослідників-вірусологів, що діє у співпраці між університетом Копенгагена, Орхуським університетом та індійським інститутом Serum;
  • 25 млн – групі дослідників у галузі соціально-гуманітарних наук, які у співпраці з Копенгагенським університетом, Орхуським університетом і Технічним університетом Данії вивчають найефективніші способи боротьби з епідеміями;
  • ще 10 млн Фонду виділено міждисциплінарній групі університету Роскілле, яка досліджує історію епідемій – їх появу, закони поширення і способи погашення.

Ці проєкти допоможуть у профілактиці, діагностиці й скорочені наслідків епідемій, подібних до COVID-19, у майбутньому.

“COVID-19 розвивається величезними темпами, і ми раді, що можемо оперативно мобілізувати співпрацю між провідними фахівцями, щоб зробити внесок у розв’язання проблем, з якими стикається світ, – розповів голова Фонду Carlsberg професор Флеммінг Беcенбахер.Засновники Carlsberg, Якоб і Карл Якобсени, як і Фонд Carlsberg, завжди надавали допомогу в кризових для людства ситуаціях. Нині нам як ніколи потрібна наука, щоб допомогти розв’язати проблему пандемії і мислити в довгостроковій перспективі”.

Фонд New Carlsberg, що підтримує мистецтво, жертвує 30 млн данських крон на відновлення діяльності постраждалих від кризи художніх музеїв у Данії. Багато музеїв мистецтв за вказівкою влади тимчасово закриті у зв’язку з COVID-19, і Фонд New Carlsberg вирішив надати їм фінансування на реалізацію програм, які допоможуть привабити відвідувачів після відновлення робот.

“Музеї є важливою частиною культурного та ділового життя. Від імені Фонду ми хотіли б, щоб вони якнайшвидше змогли відкритися знову і відігравати свою незамінну роль у суспільстві”, – зазначила очільниця фонду New Carlsberg Крістіна Буль Андерсен.

Фонд Tuborg, який підтримує молодіжні проєкти, спрямовані на створення сталого майбутнього, жертвує 5 млн данських крон молодіжним організаціям громадянського суспільства на проведення заходів, орієнтованих на підтримку постраждалих від коронавірусу. Фонд Tuborg також оцінює можливість допомоги молодіжним індустріям, наприклад музичним майданчикам, які Фонд традиційно підтримує.

“Ми хочемо дати молодим людям можливість змінити ситуацію для тих, хто виявився найбільш вразливим і особливо потерпає від епідемії, – наголошує голова Фонду Tuborg Анна Марі Сков.У Данії активне громадянське суспільство, і ми хочемо, щоб Фонд Tuborg надав молодим волонтерам кошти на вирішення конкретних завдань, які можуть допомогти людям у цій складній ситуації”.

Надаючи цільові гранти, фонди Carlsberg демонструють підтримку всім організаціям і об’єднанням, які роблять великий внесок у пом’якшення наслідків пандемії та підвищення протидії епідеміям у майбутньому.

Довідково. Фонд Carlsbergосновний акціонер Carlsberg Group і один із найстаріших у світі комерційних фондів. Створений у 1876 році засновником Carlsberg Якобом Якобсеном, нині він об’єднує незалежний Фонд New Carlsberg (створений у 1902 році) і Фонд Tuborg (створений у 1931-му). Завдяки щорічним дивідендам, одержуваним від Carlsberg A/S, Фонд може активно підтримувати новаторські дослідження в галузі природничих, соціальних та гуманітарних наук, сприяючи розв’язанню глобальних проблем.

Carlsberg Group є однією з провідних пивоварних компаній у світі, з великим асортиментом пивних брендів та інших напоїв. Її флагманський бренд – Carlsberg – одна з найвідоміших марок пива у світі, а Baltika, Carlsberg і Tuborg належать до вісімки найбільших брендів у Європі. У Carlsberg Group працює приблизно 41 тисяч осіб, а наша продукція надходить на ринки понад 150 країн.

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group та одним із найбільших виробників пива в Україні. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. При цьому Львівська пивоварня – перша промислова пивоварня країни. У компанії працює понад 1500 людей. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр та безалкогольні напої таких торговельних марок, як “Львівське”, Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, “Арсенал”, “Квас Тарас”, Somersby, Guinness, Seth&Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші.

Джерело UATV
дата 20.03.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV