Комп’ютери зможуть передбачати вчинення злочинів за допомогою соцмереж

Спеціальна система робитиме це на основі даних про місцезнаходження

uatv
05.11.2018

Фото Укрінформ-UATV

Вчені з Австралії розробили спеціальну систему, за допомогою якої комп’ютери, використовуючи дані про місцезнаходження користувачів додатку Foursquare, зможуть передбачати злочини.

Про це повідомляє Naked-science із посиланням на журнал EPJ Data Science.

Команда дослідників з Мельбурнського королівського технологічного університету (RMIT) показала, як можна використати дані про місцезнаходження і діяльність користувачів згаданого додатку, щоб передбачити вчинення того чи іншого злочину.

Користувачі Foursquare відмічаються у різних місцях, які відвідують, надаючи таким чином додатку інформацію про те, де знаходяться у цей момент. У дослідженні задіяли дані понад 20 тисяч таких “відмічань” користувачів з Брісбена і близько 230 тисяч – користувачів з Нью-Йорка. Це дозволило передбачити вірогідність виникнення різних ситуацій на місцевості.

“Очевидно, що більша частина людей у місті не завжди використовує додаток, а ті, хто скоював злочини, не “постили” про це. Тому ми використовували рекомендаційні системи, щоб усунути недоліки і передбачати інші дії в будь-яких сценаріях”, – розповілаучасниця команди розробників доктор Флора Салім.

Під час випробування системи виявилося, що вона передбачає окремі види злочинів точніше, ніж ті методи передбачень, які використовувалися раніше.

Нагадаємо, у Великій Британії з’явився комп’ютер, який імітує людський мозок. У нього вбудовані один мільйон процесорів.

Джерело Naked Science
дата 05.11.2018
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV