Компанія Boeing створить власний модуль для висадки людей на Місяць

uatv
07.11.2019
Фото Boeing

Корпорація Boeing розробить власний апарат для висадки людей на Місяць. Компанія уже подала заявку на участь в організованому NASA тендері на створення відповідного модуля у межах проєкту Human Lander System (HLS).

Про це інформує Укрінформ з посиланням на Engadget.

“Компанія Boeing хоче створити проєкт місячного посадкового модуля, який дозволить людям висадитися на поверхні Місяця. Для цього корпорація подала заявку на участь у тендері NASA зі створення такого модуля”, – зазначається у повідомленні.

У компанії стверджують, що збираються спроєктувати систему, яка досягатиме поверхні Місяця за мінімальну кількість кроків, що дозволить звести складність польоту до мінімуму.

NASA зараз приймає пропозиції щодо проєкту HLS від приватних космічних корпорацій. Принаймні дві з них вони відберуть до січня наступного року для розробки.

Про плани створити своє космічне судно також заявила компанія Blue Origin. Зазначається, що її апарат матиме назву Blue Moon.

Після розробки посадкового модуля NASA збирається відправити людей на Місяць у капсулі Orion ракети SLS. Після того, як капсули стикуються з космічною станцією на орбіті супутника Землі, астронавти пересядуть на посадковий апарат і відправляться у ньому на Місяць.

Нову місячну програму “Artemis” NASA збирається реалізувати до 2024 року. Програма передбачає три польоти до Місяця і висадку на його поверхні.

Нагадаємо, компанія SpaceX успішно випробувала парашут для Crew Dragon.

Джерело UATV
дата 07.11.2019
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV