Командувач ООС передав відеодокази порушень Росією Мінських угод представникам ЄС

Сергій Наєв закликав до посилення тиску на Росію

uatv
14.06.2018

Фото: операція Об’єднаних сил / Facebook

Сьогодні у Краматорську (Донецька область) Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв зустрівся з делегацією політико-безпекового комітету Європейського Союзу.

Про це повідомили у прес-центрі штабу ООС.

“Сергій Наєв представив відеодокази порушень Мінських угод з боку російсько-окупаційних військ, а також закликав представників ЄС до посилення тиску на Росію. Командувач ООС надав відео, записане з камер спостереження в районі операції, на якому зафіксовані обстріли українських позицій артилерією російсько-окупаційних військ упродовж травня-червня поточного року. Також він представив відеозапис провокаційного обстрілу з великокаліберного кулемету, встановленого на автомобілі, який вівся 7 червня по Донецькій фільтрувальній станції (ДФС) з боку окупованої Крутої Балки“, – йдеться у повідомленні.

Також Сергій Наєв поінформував представників ЄС про відновлення критично-важливих об’єктів інфраструктури в районі бойових дій. Зокрема, відновлення мосту в районі населеного пункту Троїцьке, надання гуманітарної допомоги до медичних та навчальних закладів Донецької і Луганської областей, реалізації соціальних та гуманітарних проектів у рамках стратегічної ініціативи Об’єднаних сил та облдержадміністрацій “Допомога – Схід”.

Нагадаємо, російські найманці, які перебувають на бойових постах, отримали право обстрілювати позиції Об’єднаних сил без дозволу командирів підрозділів. У такий спосіб противник створив додаткові умови для провокування вогню у відповідь, щоби загострити обстановку вздовж лінії розмежування. При цьому, окупанти збільшили кількість професійних знімальних груп, які фіксують так зване “порушення режиму припинення вогню” українською стороною.

Джерело UATV
дата 14.06.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV