Команда телеканалу UATV взяла участь у “Пробігу під каштанами” (ФОТО)

uatv
26.05.2019
Фото UATV

У Києві сьогодні, 26 травня, відбувся наймасштабніший спортивно-благодійний захід України – “Пробіг під каштанами”. В акції взяли участь і співробітники телеканалу UATV.

Під час заходу учасники могли долучитися до одного із шести стартів. Так, уже традиційними для акції є “Благодійний пробіг” (~5км), “Спортивний пробіг” (~5 км), “Пробіг мужніх” (~300 м), “Пробіг у ходунках” (~10 м) та “Дитячий пробіг” (довжина дистанції залежить від віку). Цього року список поповнили також “Пробіг із собакою” та “Пробіг наосліп“.

12 учасників команди UATV подолали дистанцію у 5 кілометрів у “Благодійному пробігу” – старті, до якого долучилася основна частина бігунів.

За словами організатора заходу Ірини Кузнєцової, участь корпоративних команд уже стала доброю традицією.

“Минулого року у нас було 385 команд, цього року – понад 500. Це чудово, отже, ця подія знайшла відгук у серцях людей. Адже ми біжимо не просто для того, щоби собі щось довести, а з місією комусь допомогти. Мені здається, українцям це властиво, ми готові допомагати і ділитися добром”, – розповіла організатор спортивно-благодійної акції.

“Участь нашої команди – це можливість не лише допомогти діткам, а й об’єднати персонал. У сучасному житті це називається “team building”. Головне – ми знаємо, що зібрані під час благодійного заходу кошти дійдуть до цілі та допоможуть змінити щось на краще. Зараз часто люди, у яких все добре, не звертають увагу на проблеми інших. А такі акції допомагають привернути увагу громадян до суспільних проблем”, – зазначив начальник відділу управління персоналом ДП “МПІУ” Сергій Таратін.

“Вперше в житті беру участь у “Пробігу під каштанами”. Давно мріяв, але все не випадало нагоди. Приєднатися сьогодні до такої масштабної благодійної акції, та ще й разом із командою телеканалу UATV – це круто! Власне, тема благодійності, як і спорту, для каналу не нові, у випусках новин та проектах каналу їм приділяється достатньо уваги. Тому, щойно виникла ідея долучитися до пробігу, колектив відразу її підхопив”, – сказав учасник пробігу, головний редактор сайта UATV.UA Вадим Лубчак.

Також деякі співробітники телеканалу долучилися до “Пробігу із собаками“.

Нагадаємо, “Пробіг під каштанами” проводиться у Києві щорічно з 1993-го. За цей час уже вдалося зберегти життя тисячам дітей. Кошти, які будуть зібрані цього року, організатори передадуть до Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та центру при Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова.

Телеканал UATV є інформаційним партнером “Пробігу під каштанами”.

Джерело UATV
дата 26.05.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×