До кінця року в Анталії відкриють консульство України

Є домовленість про можливість відкриття прямих авіарейсів зі Львова, Івано-Франківська та Києва до курортних міст Туреччини

uatv
18.10.2018
Фото Укрінформ-UATV

У Туреччині з  17 по 18 жовтня відбувається засідання Міжвідомчої українсько-турецької комісії з питань туризму. Участь у ньому взяв заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

За інформацією Всесвітньої ради туризму та подорожей (WTTC) у 2017 році прямий внесок від сфери туризму у ВВП України склав 39,6 млрд грн (1,5% ВВП України), а загальний – 147,2 млрд грн (5,7% ВВП України).

“За результатами першої половини 2018 року наша країна увійшла до першої трійки лідерів за кількістю туристів в Туреччину, а у 2017 році кількість українських туристів, що відвідали країну сягнула понад 1,2 млн осіб. Так само  і Україна поступово стає більш привабливою для громадян Туреччини”, – відзначив заступник міністра.

Михайло Тітарчук разом із заступником міністра культури і туризму Туреччини Омером Арісоєм також обговорили відкриття консульства України в Анталії. Його роботу планують розпочати до кінця року. Крім того, сторони домовилися про можливість відкриття прямих авіарейсів зі Львова, Івано-Франківська та Києва до курортних міст Туреччини.

Нагадаємо, Україна й Туреччина схвалили проект утворення чотиристоронньої групи для боротьби зі злочинністю. 

Джерело UATV
дата 18.10.2018
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV