До кінця року на Львівщині збудують 6 гуртожитків для військових

Вже напрацьовані зміни в роботі системи ProZorro щодо унеможливлення проходження недоброчесних підрядників до будівництва об’єктів для ЗСУ

uatv
16.10.2018
Фото з сайта Адміністрації Президента

16 жовтня Президент  у Старичах (Львівська область) перевірив, як триває реалізація програми забезпечення військових гуртожитками.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Було завдання про будівництво 184 гуртожитків, причому, не менше від 80 цього року. Багато хто зі скепсисом дивився на поставлені терміни”, – наголосив Президент.

Проте за його словами, вже до кінця року у Старичах введуть в експлуатацію  6 гуртожитків. Програма продовжиться у наступному році.

“Тим підрядникам, хто заважає нам реалізовувати програму соціального захисту військовослужбовців, хто зриває тендери, хто краде попередню оплату, хто намагається зірвати терміни виконання підрядних робіт… Щоб правоохоронні органи надали максимальну допомогу Міністерству оборони в боротьбі з тими, хто краде державні гроші або недобросовісно виконує свої обов’язки. З армією жартів ми не допустимо”, – звернувся глава держави до правоохоронних органів.

Петро Порошенко також повідомив, що вже напрацьовані зміни до законодавства в частині роботи системи ProZorro щодо унеможливлення проходження недоброчесних підрядників до будівництва об’єктів для Збройних сил України.

Президент звернувся до парламенту стосовно прискорення прийняття цих змін.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про житло для військових з окупованих територій.

Джерело UATV
дата 16.10.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV