Кількість жертв серед цивільних у результаті війни на Донбасі зменшилася, – ООН

Досі триває руйнування важливих об'єктів інфраструктури

uatv
19.03.2018

Фото Укрінформ-UATV

Із середини листопада 2017 року і до середини лютого 2018 року в результаті війни на Донбасі загинуло 12 мирних жителів. Ще 61 особа отримала поранення. Загалом же кількість жертв війни серед цивільних на Донбасі зменшилася на 16% у порівнянні з попереднім тримісячним звітним періодом Моніторингової місії ООН з прав людини, повідомляє 24 телеканал.

Як інформує видання, черговий звіт представила Фіона Фрейзер, голова місії в Україні.

За її словами, після грудня 2017 року кількість постраждалих зменшилася, а в лютому 2018 року смертей серед цивільного населення зафіксовано не було. Водночас, уже в березні було зафіксовано три випадки смерті, а також – сім постраждалих серед цивільних осіб.

Фіона Фрейзер додала також, що досі триває руйнування важливих об’єктів інфраструктури, а її відновленню заважають постійні обстріли.

“Зокрема, Донецька фільтрувальна станція, яка постачає воду 345 тисячам людей по обидві сторони конфлікту, обстрілюється частіше, ніж будь-який інший об’єкт інфраструктури… Це становить певні труднощі для цивільного населення”, – сказала вона.

Як повідомлялося, заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак розповів у інтерв’ю  UATV про нову гуманітарну програму розмінування окупованих територій та загрозу екологічної катастрофи на Донбасі.

Джерело 24 канал
дата 19.03.2018
категорії Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV