Керівництво російської колонії морально тисне на політв’язня Бессарабова, – родичі

uatv
12.02.2021
Фото Facebook Crimean Human Rights Group

Керівництвом “ИК-1 УФСИН РФ по Ставропольському краю” здійснюється морально-психологічний тиск на українського політв’язня Олексія Бессарабова.

Про це у Telegram повідомляє уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова з посиланням на його рідних, інформує UATV.

Зазначається, що Бессарабова змушують виплатити незаконно присуджений штраф у розмірі 300 тисяч рублів за рахунок державної матеріальної допомоги, яка надається Україною, або шляхом виконання примусових робіт.

“Після відмови Олексія це робити шантаж та погрози щодо видворення його в ШІЗО з боку адміністрації колонії посилилися”, – пише Денісова.

За її словами, такі дії порушують статтю 4 Європейської конвенції з прав людини, статті 30, 31 Мінімальних стандартних правил поводження з в’язнями, схвалених Економічною і Соціальною Радою ООН.

“Крім того, як порушення статті 3 Європейської конвенції з прав людини наш громадянин із моменту незаконного арешту і до сьогодні перебуває у нелюдських умовах, що принижують його гідність”, – зазначає вона.

Денісова звернулася до уповноваженої з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням вивчити обставини, через які на українця здійснюють морально-психологічний тиск, та відновити його права.

“Закликаю міжнародну спільноту продовжувати тиск на країну-агресора РФ задля недопущення порушень прав незаконно ув’язнених громадян України та якнайшвидшого їхнього звільнення”, – додала вона.

Раніше повідомлялося, що політв’язню Абдуллаєву вісім тижнів не передають ліки.

Також нагадаємо, що політв’язню Івану Яцкіну продовжили термін тримання під вартою на два місяці.

Джерело UATV
дата 12.02.2021
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×