Керівник Офісу президента обговорив із міністром оборони Німеччини досягнення миру на Донбасі

uatv
02.06.2020
Фото з сайта glavcom.ua

У межах робочого візиту до Німеччини керівник Офісу президента України Андрій Єрмак обговорив з федеральним міністром оборони Аннегрет Крамп-Карренбауер безпекову та гуманітарну ситуацію на сході України.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Андрій Єрмак наголосив, що для прискорення просування до миру потрібно, насамперед, забезпечити виконання домовленостей, досягнутих лідерами країн-учасниць Нормандського формату на грудневому саміті в Парижі, зокрема щодо забезпечення повної та всеосяжної реалізації режиму припинення вогню.

Він наголосив, що спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ повинні мати повну свободу пересування, яка останнім часом блокується з боку незаконних збройних формувань. 

Крім того, учасники зустрічі обговорили можливості для поглиблення взаємодії України та НАТО, а також питання двосторонньої співпраці.

Міністр оборони ФРН зазначила, що Україна є другом Німеччини. Берлін підтримує нашу країну на шляху до миру й не визнає окупації українських територій – Донбасу та Криму, адже це є кричущим порушенням міжнародного права.

Читайте також: Німеччина та Франція закликали бойовиків не перешкоджати роботі ОБСЄ на Донбасі

Аннегрет Крамп-Карренбауер наголосила, що нормалізація відносин з Росією можлива лише після відновлення територіальної цілісності України.

Німеччина також підтримує ініціативу України щодо інтенсифікації Мінського переговорного процесу та очікує на продовження переговорів у Нормандському форматі.

Міністр оборони ФРН зазначила, що Німеччина готова й надалі надавати допомогу в реалізації реформ в Україні.

Раніше Єрмак обговорив із послами G7 та ЄС Мінський процес.

Джерело UATV
дата 02.06.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV