Кейс-стаді серіалу “Версаль”: на KMW Ґевін Рірдон розповість, як зробити світовий хіт

uatv
22.08.2019
Зображення з сайта kyivmediaweek.com

18 вересня, в межах KYIV MEDIA WEEK, Ґевін Рірдон, голова відділу продажу та копродакшну канадської компанії Incendo поділиться подробицями продюсерської роботи над одним із найгучніших копродукційних телепроектів останніх років – серіалом “Версаль”.

Про це повідомляє UATV.

“На міжнародній арені “Версаль” став надзвичайно успішним. Це амбітна прайм-тайм-драма, яка створює ажіотаж, де б її не показували”, – коментує Керолайн Торренс, голова відділу сценарних проектів Zodiak Rights. – “Творці серіалу та актори – визнані професіонали, які оживили найвизначніший момент історії, по-новому визначивши жанр історичної драми в очах сучасної аудиторії”.

Ґевін Рірдон поділиться подробицями продюсерської роботи над телепроектом. Безумовно, підготовка, розробка, реалізація та дистрибуція такого масштабного копродашкн-проекту – складне завдання. Він докладно розповість на KYIV MEDIA WEEK, як його вирішували.

У Рірдона понад 30 років стажу в індустрії. Для свого виступу на KMW Ґевін обрав формат кейс-стаді, а це значить, що основний акцент спікер зробить на практичних моментах продюсування та виробництва проекту “Версаль”.

Окрім того, Рірдон розгляне питання дистрибуції в Канаді. Зокрема зупиниться на темі українсько-канадської копродукції, що є особливо актуальним після підписання цього літа державної угоди про спільне виробництво аудіовізуальної продукції, яка значно полегшує процес співпраці двох країн.

Нагадаємо, що на KYIV MEDIA WEEK-2019 обговорять також еволюцію стримінгових сервісів.

Джерело UATV
дата 22.08.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV