Катарський скраплений газ може вийти на український ринок

Президент України висловив вдячність емірові Держави Катар за послідовну позицію його країни щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України

uatv
20.03.2018

Фото з сайта president.gov.ua

Президент Петро Порошенко обговорив з еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамадою Аль Тані можливості співпраці між країнами та перспективи виходу катарського скрапленого газу на український ринок, – повідомляє прес-служба Президента.

Глава держави проінформував щодо ситуації на Донбасі через триваючу агресію РФ проти України і подякував за послідовну підтримку всіх резолюцій ООН щодо територіальної цілісності України.

Було також відзначено зростання показників двосторонньої торгівлі та висловлено обопільну зацікавленість у подальшому розширенні співробітництва у торговельно-економічній, інвестиційній, сільськогосподарській та оборонній сферах, а також у галузях енергетики, транспорту, медицини, освіти й туризму.

Читайте такожНа виставці AGRITEQ-2018 у Катарі представили українську експозицію

Під час переговорів йшлося про посилення співпраці в сільському господарстві, енергетиці та сфері транспортної інфраструктури, зокрема, портової галузі.

Співрозмовники обговорили перспективи виходу катарського скрапленого газу на український ринок.

“Ми домовилися про те, що Катар готовий надати нам скраплений газ”, – сказав Президент України у коментарі та повідомив, що постачання катарського природного скрапленого газу можливе через термінал в Польщі, а також за турецьким маршрутом через Босфор. Глава держави зауважив, що переговори з цього питання відбудуться вже найближчим часом.

Президент також підкреслив, що “ці джерела постачання скрапленого газу від надійного партнера України – Катару створять унікальні можливості підвищення нашої енергетичної безпеки”.

Сторони домовилися про проведення міжурядової економічної комісії у 2018 році.

Президент України Петро Порошенко запросив еміра Держави Катар шейха Таміма бін Хамада Аль Тані відвідати Україну з візитом.

Джерело UATV
дата 20.03.2018
категорії Економiка
поділитися
Топ новин на UA|TV