Karyotype – український гурт, який створює якісну англомовну музику (ВІДЕО)

uatv
17.01.2020
Скрін з відео

Karyotype себе позиціонують як портал в якісну західну музику. Їх пісні легко могли б стати саундтреками до фільмів про життя, кохання, мрії та шляхи до мети. Всі учасники команди – родичі, тому музика – не тільки улюблена, але й сімейна справа.

“Щоб не обманювати слухача, ми говоримо, що граємо в стилі “хороша музика“, що означає – немає одного стилю, в якому ми граємо. У нас задіяні різні елементи, і часто це залежить від того, яка мова тексту. Наша задача – писати хороші пісні”, – говорить вокаліст, клавішник і гітарист колективу Данило Кука.

Ідея, до якої прагне гурт – щоб музика об’єднувала людей, каже вокаліст. Також музиканти хочуть показати україномовним слухачам, що наші виконавці можуть добре робити англомовну музику, зазначає гітарист Михайло Влад.

“Тому що стереотипи склалися так, що багато людей слухають англомовні пісні, але якщо дізнаються, що це український колектив, то це стає не так актуально”, – каже Михайло.

У піснях Karyotype присутня структура, як в класичних творах: завжди є зав’язка на початку, потім кульмінаційний момент і розв’язка, пояснюють музиканти.

“Данило й тато – це рідні люди моєї дружини, і я їм зять. І коли ми познайомилися з Данилом, спочатку з’явилося бажання разом грати. Так вийшло, що я дочекався, коли він вступить на навчання в Дніпро, де ми з Машею жили, й почали плідно працювати разом. Фактор сім’ї дуже сильно впливає, тому що ти ж не підведеш брата чи тата”, – розповідає Михайло Влад.

Олег Кука, який в гурті відповідає за ударні та перкусію, каже, що не відноситься до інших учасників, як до зятя й сина. Під час роботи вони всі – друзі.

“Я не можу тиснути на них ніяк, тому що вони мої колеги в цій справі. Ми робимо одну справу і маємо ухвалювати спільні рішення. Ми завжди отримуємо задоволення від того, що відбувається, від процесу заняття музикою”, – зазначає Олег.

Майбутній альбом гурт збирається назвати “The avenue of unheard songs” (“Авеню непочутих пісень”).

“Це концепція нашого мініальбому і нашого першого альбому. Мені подобається назва, якщо це випускати як альбом. Звучить вона добре й несе певну ідею. Тому що наш альбом, як” авеню непочутих пісень”, адже ми молодий гурт, який розвивається”, – додає Данило.

Більше випусків програми Music Day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 17.01.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×