Карантин в Україні: УЗ проти зупинки пасажирського залізничного сполучення

uatv
19.10.2020
Фото Укрінформ

Обмеження приміського й далекого пасажирського сполучення негативно впливає на епідемічну ситуацію в Україні.

Про це йдеться у заяві Укрзалізниці, інформує UATV.

Так, Укрзалізниця виступає за максимальне збереження пасажирського руху в умовах карантину. Там зазначають, що щодня отримують тисячі звернень від стурбованих пасажирів щодо обмеження залізничного сполучення в окремих регіонах у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації.

“За відсутності поїздів сотні тисяч людей будуть вимушені щоденно обирати для своїх подорожей автотранспорт, зокрема маршрутки. У більшості випадків маршрутні перевізники, на відміну від залізничних, не дотримуються належних протиепідемічних заходів. Натомість Укрзалізниця суворо дотримується всіх протиепідемічних заходів”, – йдеться в заяві УЗ.

Також зазначається, що обмеження пасажирських перевезень може значно погіршити фінансовий стан Укрзалізниці та призвести до неможливості виконання соціальних зобов’язань перед залізничниками. Тоді компанія буде вимушена відправити у простій понад 25 тис. залізничників, які задіяні в організації пасажирських перевезень.

“Зупинка пасажирського залізничного сполучення призведе до вкрай негативних наслідків для національної економіки, адже значно погіршиться мобільність населення”, – пишуть в УЗ.

У компанії додали, що у європейських країнах карантинні обмеження жодним чином не стосуються роботи транспорту.

“Укрзалізниця буде суворо дотримуватися всіх рекомендацій та рішень, прийнятих КМУ та Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пасажирського залізничного сполучення. Але сподіваємося, що ці рішення будуть державницькими та виваженими”, – зазначили в УЗ.

https://www.facebook.com/Ukrzaliznytsia/posts/3704458672921227

Нагадаємо, що 19 жовтня Укрзалізниця закрила продаж квитків на дев’яти станціях.

Як повідомлялося, в Україні оновили зони карантину. “Червоною” стала рекордна кількість міст і районів.

Джерело UATV
дата19.10.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×