Карантин: у штабі пояснили, кому буде дозволено перетинати межі зони ООС

uatv
28.03.2020
Фото Укрінформ

Через поширення коронавірусу з 8:00 суботи, 28 березня, громадянам заборонено перетинати лінію проведення операції Об’єднаних сил зі сторони Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей і у зворотному напрямку.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС, інформує UATV.

В’їжджати у зону проведення ООС не матимуть права громадяни, які не мають відповідної реєстрації на території Донецької та Луганської областей. У той же час особи, які зареєстровані у цих двох областях, не зможуть потрапити у Харківську, Запорізьку і Дніпропетровську області. У штабі порекомендували мешканцям Донбасу не покидати райони постійного проживання без вагомих причин.

Перетинати межі областей після запровадження відповідних обмежень можна буде лише наступним громадянам:

  • перевізникам продуктів харчування, промислових товарів і товарів першої необхідності, а також особам, які забезпечують життєдіяльність цивільних;
  • представникам підприємств та організацій, які надають послуги зв’язку, на службовому автотранспорті;
  • особам, які зареєстровані на території інших областей України та працюють на підприємствах, розташованих на території Луганської та Донецької областей, або навпаки;
  • медичним працівникам, які в разі необхідності залучатимуться до надання допомоги з ліквідації наслідків спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;
  • працівникам ЗМІ за наявності акредитації для роботи в районі операції Об’єднаних сил;
  • представникам міжнародних місій ОБСЄ, ООН і МКЧХ;
  • представникам органів військового управління, військових частин, баз зберігання, які здійснюють забезпечення продовольством і матеріально-технічними засобами в районі проведення ООС;
  • особам, які здійснюють логістичне забезпечення підрозділів та служб, включених до складу ООС.

“Окрім цього винятки, за окремим рішенням, робитимуться у разі виникнення у громадян причин гуманітарного характеру чи за критичних життєвих обставин при наявності відповідних підтверджуючих документів”, – пояснили у штабі ООС.

За додатковою інформацією можна звертатися до Call-центру Об’єднаних сил за телефонними номерами: 0 (800) 50-04-10, (097) 988-90-40, (095) 127-58-52, (044) 454-44-99.

У штабі ООС закликали українців поставитися із розумінням до запроваджених обмежень та утриматись від поїздок без нагальної потреби.

Нагадаємо, Україна від учора, 27 березня, повністю закрила кордон і припинила усі пасажирські перевезення. В останній день перед запровадженням обмежень у нашу державу повернулися 37,3 тисячі українців.

Джерело UATV
дата 28.03.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×