Карантин у Києві: ОП вимагає терміново виправити ситуацію зі спецперепустками на транспорт

uatv
05.04.2021
Фото з сайта 5.ua

Влада Києва має терміново забезпечити мешканців міста згідно зі встановленим порядком спецперепустками для користування громадським транспортом.

Про це заявили в Офісі президента, інформує UATV.

Як зазначається, з 5 квітня цього року перевезення у громадському транспорті в Києві може здійснюватися виключно за спеціальними перепустками. Їхній друк, організація видачі та забезпечення ними всіх працівників підприємств критичної інфраструктури є відповідальністю влади столиці.

В ОП констатують, що це завдання не було виконане належним чином.

“З відповідних звітів та численних повідомлень бачимо, що без спецперепусток залишилася, серед іншого, і частина медичних працівників. Вважаємо таку ситуацію неприпустимою. Наголошуємо, що влада Києва має терміново виправити ситуацію, що склалася, забезпечивши мешканців міста згідно зі встановленим порядком спецперепустками для користування громадським транспортом. Має бути забезпечена й достатня кількість одиниць транспорту на маршрутах для перевезення”, – йдеться в повідомленні.

Офіс президента закликає представників міської влади також довести до відома керівників підприємств та організацій у Києві, які можуть бути переведені на дистанційний режим роботи, інформацію про необхідність забезпечити такий режим для своїх працівників.

Нагадаємо, що коронавірус в Україні пішов на спад на вихідних.

Джерело UATV
дата 05.04.2021
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×