Канал “Дом” сьогодні – це 29 годин на тиждень власного контенту, – Островська

uatv
11.09.2020
Фото Роман Шаламов

Телеканал “Дом” сьогодні – це 29 годин на тиждень власного виробництва, різних аналітичних та інформаційних програм, які “без кривих дзеркал” подають об’єктивну інформацію про те, що відбувається в країні, інформує UATV.

Про це під час дискусії в межах “Донбас Медіа Форуму” розповіла т. в. о. генерального директора ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” Юлія Островська.

“Ми говоримо правду про те, що насправді відбувається в Україні, намагаючись повернути до порядку денного нашої держави людей, які сьогодні опинилися у пастці”, – наголосила вона.

Також т. в. о. генерального директора ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” акцентувала, що мовник не ставить за мету достукатися до людей, у яких інша думка, які за “русскій мір”.

“У нас немає такого завдання: достукатися до них. Але ми зобов’язані інформувати про те, що буде тоді, коли над нашими тимчасово окупованими територіями знову замайоріють українські прапори, –зазначила Юлія Островська. – Люди мають знати, що буде, коли вони повернуться. Ми інформуємо про те, які кроки зараз робить Україна для “зшивання” і реінтеграції. Нині це наше найголовніше завдання”.

Раніше Юлія Островська розповіла про плани розширення каналу і створення власного розважального контенту.

Джерело UATV
дата 11.09.2020
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×