Канадські депутати приєдналися до флешмобу #FreeSentsov

До флешмобу приєдналися члени двох впливових постійних комітетів парламенту Канади – з питань безпеки й оборони, а також закордонних справ

uatv
13.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

Депутати парламенту Канади закликали Росію звільнити незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова та інших політичних в’язнів.

Члени обох палат парламенту виступили на підтримку українського політв’язня. А Український конгресовий комітет Америки, на підтримку Олега Сенцова закликав провести одноденне голодування.

Законодавці сфотографувалися із плакатом #FreeSentsov у парламенті.

До флешмобу приєдналися члени двох впливових постійних комітетів парламенту Канади – з питань безпеки й оборони, а також закордонних справ.

Також у фотографуванні взяли участь члени українського парламенту, які саме перебували із офіційним візитом в Оттаві.

Нагадаємо, Канада закликала ввести санкції проти осіб, які знущаються над Олегом Сенцовим.

Канаді слід застосувати “акт Магнітського” для накладення санкцій на осіб, які знущаються над Олегом Сенцовим, про це під час виступу у парламенті Канади заявив депутат від правлячої Ліберальної партії Борис Вжесневський.

Нагадаємо, 14 травня засуджений на 20 років ув’язнення у справі “кримських терористів” український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Він вимагає звільнення всіх українських політв’язнів у Росії.

Джерело UATV
дата 13.06.2018
категорії Випуски новин, Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV