Канада і Велика Британія запровадили санкції проти Лукашенка

uatv
29.09.2020
Фото з сайта president.gov.by

Велика Британія спільно з Канадою ввела санкції проти президента Білорусі Олександра Лукашенка та ще кількох високопосадовців країни за порушення прав протестувальників.

Про це заявив міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань, повідомляє Укрінформ.

Він зазначив, що Канада “солідарна із народом Білорусі у його боротьбі за відновлення прав людини та встановленні демократії у країні”.

Читайте також: Можливість нових виборів у Білорусі: Тихановська зустрілася з Макроном (ВІДЕО)

Канадські та британські санкції діятимуть проти президента Білорусі Олександра Лукашенка та його сина Віктора, глави Центральної комісії з виборів і проведення республіканських референдумів Білорусі Лідії Єрмошиної, її заступника Вадима Іпатова та секретаря комісії Олени Дмухайло, міністра внутрішніх справ Юрія Караєва, його заступників Олександра Барсукова та Юрія Назаренка, глави мінського ОМОНу Дмитра Балаби, заступника керівника внутрішніми військами Хазалбека Атабекова, а також керівника мінської міліції Івана Кубракова.

Люди, які потрапили під санкції, не зможуть в’їхати на територію Канади та Великої Британії, отримати прибуток від їхньої економіки, а також переказати гроші через британські та канадські банки.

Раніше експерт Юрій Федоров заявив, що Росія всіляко намагається отримати можливість управляти Білоруссю.

Джерело Укрінформ
дата 29.09.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×