Кабмін затвердив новий формат водійських посвідчень

uatv
16.09.2020
Фото Укрінформ

Кабінет Міністрів України 16 вересня затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт МВС.

Як зазначається, нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог.

“Новий зразок також на пластиковій картці. Він тримовний (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу. Відтепер на посвідченні – група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на донорство”, – сказав прем’єрміністр України Денис Шмигаль.

При цьому інформація про надання згоди або незгоди на посмертне донорство, групу крові (резус-фактор) до посвідчення водія вноситься лише за письмовою згодою особи.

Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу – документ, який повністю відповідає міжнародним вимогам. Він передбачає додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам “Євро-2” – “Євро-6″ або іншому рівню”, – йдеться у повідомленні.

При цьому всі національні та міжнародні водійські права, свідоцтва про реєстрацію й тимчасові реєстраційні талони ТЗ, видані до набуття чинності цієї постанови, будуть дійсними протягом терміну, на який вони були видані.

Нагадаємо, що Україна і Туреччина домовилися про взаємовизнання водійських посвідчень.

Раніше повідомлялося, що Мінцифра та МВС запустили бета-версію додатку “Дія”.

Джерело UATV
дата 16.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×