Кабмін виділив майже 40 млн грн для забезпечення житлом учасників АТО/ООС

uatv
22.05.2019
Фото UATV

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виділення майже 40 млн грн для забезпечення житлом воїнів АТО й ООС серед внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю, отриманою внаслідок війни.

Про це інформує Урядовий портал.

“Цим актом ми отримали право спрямувати 39,8 млн грн на Постанову №280, якою передбачено забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб з УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи, які потребують поліпшення житлових умов”, – зазначила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Напередодні документ доопрацювали на засіданні урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності.

МВС отримало 30 млн грн для реконструкції гуртожитку під житло для поліцейських, розташованого в місті Сєверодонецьк Луганської області.

Міністерство соціальної політики отримало 9,8 млн на виплату компенсації для учасників бойових дій серед ВПО, осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи, які потребують поліпшення житлових умов.

Нагадаємо, що уряд виділив 32 млн грн на аудит “Укроборонпрому”.

Джерело UATV
дата 22.05.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×