Кабмін виділив кошти на боротьбу з коронавірусом та допомогу постраждалим від пожеж

Фото Урядовий портал

Кабінет міністрів виділив 3 млрд 132 млн грн, які направлять на боротьбу з коронавірусом в Україні.

Про це інформує Урядовий портал.

“Зараз документ знаходиться на погодженні в Міністерстві фінансів та Міністерстві економічного розвитку. Ми врахували всі зауваження”, – запевнив очільник МОЗ Максим Степанов.

За його словами, ці кошти підуть на:

  • забезпечення засобами індивідуального захисту закладів охорони здоров’я першої хвилі та екстреної медичної допомоги, які працюють з пацієнтами, хворими на коронавірус;
  • закупівлю товарів (робіт, послуг), необхідних для забезпечення готовності та реагування на спалахи COVID-19;
  • зарплату медичних та інших працівників лабораторних центрів МОЗ України за березень-червень 2020 року, залучених до виконання заходів, спрямованих на забезпечення готовності та реагування на спалахи коронавірусної хвороби.

Також уряд виділив 11,2 млн грн для придбання житла сім’ям, будинки яких зруйновані пожежею в Житомирській області.

Гроші виділяються з резервного фонду державного бюджету Житомирській облдержадміністрації. Передбачено, що для постраждалих придбають 10 модульних житлових будинків загальною площею 668,2 м.

Крім того, на засіданні Кабінету міністрів ухвалили рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету 45,3 млн грн на ліквідацію наслідків пожеж на території Житомирської області.

Зокрема, Міністерству внутрішніх справ (для ДСНС) – 7 млн 665 тис. гривень та Міністерству енергетики та захисту (для Державного агентства лісових ресурсів) – 37 млн 670 тис. гривень. За ці кошти закуплять пожежно-технічне оснащення, протипожежне обладнання, засоби пожежогасіння тощо.

Читайте також: На Житомирщині продовжують гасити лісову пожежу, під Чорнобилем – тління торф’яників (ФОТО)

Нагадаємо, що в Україну з Китаю літаком доставили 111,5 т медвантажу.

Прямой эфир