Кабмін встановив механізм грошової компенсації за зруйноване житло на Донбасі

uatv
16.07.2019
Фото UATV

Кабінет міністрів України за ініціативи Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб встановив механізм грошової компенсації за зруйноване житло в результаті збройної агресії Росії.

Про це повідомляє UATV.

Сума виплати компенсації постраждалим визначатиметься за показниками вартості спорудження житла у відповідних областях України, при цьому її розмір становитиме не більш ніж 300 тис. гривень.

За даними Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, станом на 1 червня 2019 року на Луганщині налічується 393 зруйнованих будинки приватної форми власності.

Для отримання компенсації постраждалі мають подати відповідні заяви та документи до спеціально створених комісій при обласних державних адміністраціях.

Кошти для забезпечення грошової компенсації за зруйноване житло будуть передбачені в українському держбюджеті.

Нагадаємо, що починаючи з 2014 року Росія окупувала частину Донецької та Луганської областей, здійснила незаконну анексію Криму, а також продовжує збройну агресію проти України. Наслідком цих дій країни-агресора стало руйнування значної кількості житла громадян на сході України. Такими діями порушено право кожної людини на житло та поставлено під загрозу забезпечення й дотримання інших фундаментальних прав людини. Уряд України робить все можливе для громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ.

Раніше в МінТОТ заявили, що Росія повинна відшкодувати компенсації за зруйноване житло на Донбасі.

Джерело UATV
дата 16.07.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV