Кабмін відкрив “Пульс Угоди” – систему моніторингу євроінтеграції онлайн (ВІДЕО)

uatv
20.11.2019
Фото Урядовий портал

Прем’єрміністр Олексій Гончарук провів брифінг за підсумками сьогоднішнього засідання уряду.

Про це інформує UATV.

“Ми сьогодні оновили план дій в Угоді про асоціацію з ЄС. Це величезний документ, який охоплює дуже багато сфер. Йдеться про інтеграцію нашої енергетичної системи, створення зони вільної торгівлі та єдиного інформаційного простору”, – розповів він.

Кабмін на своєму першому “євроінтеграційному” засіданні відкрив для громадськості доступ до “Пульсу Угоди” – системи моніторингу реалізації Плану заходів виконання Угоди про асоціацію з ЄС онлайн.

“Сьогодні ми відкриваємо систему “Пульс Угоди”. Три роки тому за кошти наших європейських партнерів було розроблено інформаційну систему моніторингу реалізації Плану заходів виконання Угоди про асоціацію з ЄС. Це про відкритість і прозорість, що іще раз підтверджує філософію відкритості нашої команди. Ми прагнемо бути максимально відкритими перед громадянами, бізнесом та іноземними партнерами, тож готові до конструктивної критики, будемо слухати й працювати”, – сказав прем’єрміністр.

Урядовці підтримали створення Офісу євроінтеграції у Херсонській області.

“Ми маємо закликати євроінтеграцію в регіони. Ми плануємо, що у кожному обласному центрі з’явиться такий простір, який наближатиме Європу до людей”, – додав Гончарук.

Також Мінекономіки ініціювало передачу пакету підприємств на приватизацію.

Нагадаємо, що на засідання прем’єрміністр Олексій Гончарук запросив голову Представництва ЄС в Україні Матті Маасікаса.

Джерело UATV
дата 20.11.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×