Кабмін спростив використання касових апаратів

Пропонується залучити інновації до цієї сфери – телефони, планшети

uatv
13.06.2018

Фото з сайта espreso.tv

13 червня уряд прийняв постанови, які дозволять запровадити інноваційні підходи у сфері використання касових апаратів (РРО), повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, Кабмін схвалив проект постанови про запуск реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, а також вніс зміни до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій.

Як зауважила в. о. міністра фінансів України Оксана Маркарова, ми пропонуємо спростити систему реєстрації РРО та залучити інновації до цієї сфери – телефони, планшети.

Після завершення пілотного проекту буде прийнято рішення щодо доцільності їхнього впровадження у промислову експлуатацію та подальше застосування підприємцями поруч із традиційними моделями РРО. Тому для реєстрації розрахунків можна буде використовувати мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші засоби комунікації замість традиційних касових апаратів.

Читайте такожНБУ заборонив приймати російську банкноту з зображенням окупованого Криму

Окрім того, постанова “Про внесення змін до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій” (зміни до постанови 601) передбачає:

  • запровадження механізму обміну інформацією в електронному вигляді під час введення в експлуатацію, технічного обслуговування та ремонту РРО через центри сервісного обслуговування;
  • удосконалення порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, що створить передумови для врегулювання взаємовідносин між суб’єктами господарювання і центрами сервісного обслуговування в частині періодичності та умов виконання робіт із технічного обслуговування й ремонту РРО;
  • удосконалення процесу обміну інформацією між територіальними органами ДФС і центрами сервісного обслуговування за введення РРО в експлуатацію та подальшого їх обслуговування.
Джерело UATV
дата 13.06.2018
категорії Економiка
поділитися
Топ новин на UA|TV