Кабмін скасував обмеження на виплати керівникам держпідприємств

uatv
28.10.2020
Фото Урядовий портал

Кабінет міністрів зняв обмеження заробітних плат для керівників, членів виконавчих органів та членів наглядових рад держаних підприємств, які були введені у квітні через пандемію коронавірусу.

Про це інформує Урядовий портал.

“Уряд зняв обмеження, якими місячна винагорода і заробітна плата керівникам та членам наглядових рад підприємств державного сектору визначається в розмірі, що не перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати”, – ідеться в повідомленні.

Раніше Верховна Рада надала право Кабінету міністрів скорочувати строк дії обмежень, заборон, пільг і гарантій, які були введенні для боротьби з COVID-19.

Окремою постановою уряд повернув деякі попередні обмеження виплат керівникам та членам наглядових рад державних підприємств.

“Зокрема, повернуто порядок, коли розмір винагороди визначається у кратності до середньомісячної оплати залежно від групи підприємства та виду його економічної діяльності. Також повернуті обмеження, якими місячний розмір заробітної плати керівника суб’єкта господарювання державного сектору економіки, що визначається в контракті, не повинен перевищувати 1,25 млн грн“, –  зазначили у пресслужбі.

У Кабміні запевнили, що зарплата членів уряду і надалі не перевищує 5 розмірів середньої заробітної плати.

Читайте також: Зарплати вчителів у 2021 році підвищуватимуть у два етапи, – Міносвіти

Нагадаємо, що уряд вперше за два роки підвищив зарплату сімейним лікарям.

Джерело UATV
дата 28.10.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×