Кабмін схвалив законопроєкти для допомоги малому та середньому бізнесу

uatv
03.06.2020
Фото Урядовий портал

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні схвалив законопроєкти для стимуляції економіки та допомоги мікро, малого та середнього бізнесу.

Про це інформує Урядовий портал.

Уряд пропонує Верховній Раді підтримати програму “Нові гроші”. Цей законопроєкт передбачає кредитування на 5 мільярдів гривень для мікро, малого та середнього бізнесу.

“Українські підприємці зможуть отримати кредити фактично під 0%. Для цього держава гарантує 80% тіла кредиту перед банком”, – сказав прем’єр Денис Шмигаль.

Також, за його словами, важливо повернутися до програми “5-7-9”.

“Програма “5-7-9” сьогодні практично стала програмою “0%” і дає можливість малому і мікро бізнесу рефінансувати свої існуючі кредити (уже в 9 банках підписані угоди) під 0% з відтермінування тіла кредиту на один рік. Це теж дуже важливе послаблення для малого бізнесу”, – додав Шмигаль.

Крім того, прем’єр представив дві постанови, які сприятимуть більшій прозорості у галузі вантажних перевезень та у галузі земельних відносин.

Перша постанова – це експериментальний проєкт, згідно з яким дозволи на міжнародні перевезення вантажів будуть отримуватися в електронній формі.

Друга постанова стосується електронних послуг Держгеокадастру.

Раніше уряд схвалив законопроєкт про електронні трудові книжки, також послабив карантин з 5 червня.

Джерело UATV
дата 03.06.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV