Кабмін розширив перелік заборонених російських товарів

uatv
15.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

Перелік російської продукції, яку заборонено ввозити на територію України, поповнився низкою промислових і сільськогосподарських товарів, мінеральних добрив і транспортних засобів.

Рішення розширити санкції проти Росії український уряд ухвалив під час засідання сьогодні, 15 травня, повідомляє UATV.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів наголосив, що такі обмеження є відповіддю на дії і рішення уряду РФ.

За словами голови Кабміну Володимира Гройсмана, мова йде про заборону тих товарів, які Україна виробляє самостійно і може замінити.

Крім цього, Кабінет Міністрів проголосував за те, щоб запровадити особливий вид мита для продукції з Росії. Воно буде застосовуватися незалежно від інших видів мита. Його почнуть стягувати з 1 серпня 2019 року. Кошти, отримані таким чином, потраплятимуть до спеціального фонду, а витрачати їх будуть на імпортозаміщення.

Нагадаємо, під час засідання 10 квітня уряд також розширив список заборонених російських товарів. Тоді заборона поширювалася на формалін і карбамідо-формальдегідний концентрат, пружини для вантажних вагонів, електричну апаратуру для пристроїв залізничної автоматики та зв’язку, а також провідники електричні для напруги понад 1000 В.

Іншою постановою ембарго поширилося на імпорт скляної тари, зокрема, банок, пляшок для харчових продуктів і напоїв тощо.

Джерело UATV
дата 15.05.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV