“Його сили закінчуються”, – адвокат про стан здоров’я Едема Бекірова

uatv
25.05.2019
Фото Facebook Anton Naumliuk

Кримськотатарському активістові Едему Бекірову, якого обвинувачують у незаконному зберіганні боєприпасів і вибухівки та утримують за ґратами, стає дедалі гірше.

Про це розповів адвокат бранця Іслям Веліляєв на засіданні громадського об’єднання “Кримська солідарність” 25 травня. 

“Йому дуже погано. Я бачив його вчора: лице набрякле, постійна задишка, бронхи забиті, каже, що зовсім не відчуває пальців ноги, – розповів правозахисник. – Його підсадили на інсулін і вливають величезну його кількість, посилаючись на протокол лікування. Хоча до затримання він підтримував цукор у крові за допомогою таблеток. З кожним місяцем дозу тільки збільшують, підшлункова залоза вже не витримує. І це крім значних проблем із серцем“. 

Ще 14 травня Едему Бекірову мали зробити спірографію в лікарні Семашка. Процедура дозволить оцінити ефективність лікування. Однак лікарі затягують, оскільки, на думку адвоката, не хочуть підтверджувати неспроможність методу лікування.

“Його сили закінчуються. Він сказав мені: “Ісляме, зроби що-небудь, мені треба вийти, інакше я просто помру”, – наголосив Іслям Веліляєв.

Раніше Людмила Денісова повідомила, що український політв’язень Едем Бекіров постійно скаржиться на сильний біль, стан його здоров’я стрімко погіршується.

Джерело UATV
дата 25.05.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×