Ізраїль змінить процес перевірки українців-нелегалів, – Джоель Ліон (ВІДЕО)

uatv
23.08.2019
Фото Укрінформ-UATV

Понад 20 тисяч українців нелегально перебувають в Ізраїлі. Це як люди, котрі цілеспрямовано залишаються в країні, порушуючи законодавство, так і ті, хто став жертвами злочинних організацій. Для того, щоби вирішити це питання, Україна й Ізраїль дійшли певної угоди.

Про це розповів посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон в інтерв’ю UATV.

“З нашого боку ми й надалі перевірятимемо людей. Просто тому що у нас є ця проблема – понад 20 тисяч нелегалів з України перебувають в Ізраїлі. Однак перевірки будуть відбуватися у дуже спокійному режимі. Люди будуть у залах очікування, з номерками, і вони дізнаються, скільки їм потрібно часу, щоб потрапити на співбесіду. Все буде чесно й прозоро. Друге – нікому не буде відмовлено без причини. Іноді причина може бути не записана в документах, але якщо держава Україна робить запит, ми надамо причину відмови та зможемо її обговорювати”, – пояснив посол.

За його словами, служби безпеки України та Ізраїлю зараз працюють разом, щоби знайти всіх тих людей, які наймають українців і нелегально відправляють їх до Ізраїлю.

“Адже це не завжди проблема людини, який незаконно потрапляє в Ізраїль. Питання у всіх цих злочинних організаціях“, – говорить дипломат.

Він розповів, що українські спецслужби допомогли спіймати хлопця, який створив мобільний додаток, щоб реалізовувати наркотики.

“Вони змогли знайти його за кілька годин за взаємної кооперації. Як бачите, співпраця – це дуже важливо. Це частина нашої угоди з МВС України, який спрощує проїзд в Ізраїль”, – зазначає Джоель Ліон.

Посол упевнений, що завдяки угоді між нашими спецслужбами українські туристи спокійно їздитимуть до Ізраїлю.

Також посол Ізраїлю розповів, як працюватимуть центри технологічного розвитку в Києві та Єрусалимі.

Підготувала Соломія Луковецька, UATV

Джерело UATV
дата 23.08.2019
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×