Італійська компанія купує 10 додаткових українських двигунів для ракети-носія Vega, – МЗС

uatv
30.04.2021
Фото UATV

Конструкторське бюро “Південне”, Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10 двигунів українського виробництва для ракети-носія Vega на загальну суму в майже 6 млн євро. 

Про це пише UATV із посиланням на сайт Міністерства закордонних справ.

Італійська сторона підтвердила готовність до розширення співпраці 28 квітня.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вітає цю домовленість, досягнуту спільними зусиллями представників української ракетно-космічної галузі та МЗС України. 

“Розширення участі в європейській програмі Vega свідчить про надійність та конкурентність інженерних розробок української ракето-космічної галузі. Якісний високотехнологічний експорт розвиває українську економіку, забезпечує замовлення для підприємств, робочі місця для українських спеціалістів. Супроводження таких контрактів входить до топ-пріоритетів МЗС, і зусилля українських дипломатів в Італії відіграли важливу роль у досягненні цієї домовленості”, – заявив він.

Чинний контракт на постачання 11 блоків маршового двигуна (БМД) розрахований до 2023 року. Сім блоків уже поставлено за ним, один буде відвантажено замовнику найближчим часом, ще три перебувають у процесі виробництва.  

Раніше повідомлялося, що Україна постачатиме двигуни для турецьких гвинтокрилів.

Читайте також: Україна – у п’ятірці країн-виробників лопатей до важких гелікоптерів, – Уруський (ФОТО)

Джерело UATV
дата 30.04.2021
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×