Ірина Геращенко повідомила про плани на наступне засідання в Мінську

Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі ініціюватиме створення механізму пошуку зниклих безвісти

uatv
12.02.2018

Фото Укрінформ-UATV

Українська сторона на наступному засіданні в Мінську 14 лютого Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) ініціюватиме створення механізму пошуку зниклих безвісти на Донбасі за участю Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), Росії та із запрошенням представників ОРДЛО.

Про це повідомила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook за результатами візиту на Луганщину.

– Дуже важливо, щоб МКЧХ офіційно долучився до цих робіт, в т. ч. на окупованих територіях, а в рамках мінських груп, щоб був створений механізм за участю РФ, України і МКЧХ, із запрошенням представників ОРДЛО. Ми будемо про це говорити на найближчій зустрічі в Мінську 14 лютого, – зазначила вона.

Ірина Геращенко додала, що за минулий рік було знайдено 71 особу. “Минулого року наші пошукові бригади у складі представників МО, ДСНС, судмедекспертів і кінологів, цивільних представників громадських пошукових організацій, відпрацювали 15 місць, 4 з них в сірій зоні. За 2017 рік знайдено 71 особу, які ідентифіковані як цивільні і військові, 18 тіл передано ОРДЛО”, – написала вона.

Висота 233 поблизу села Спірне . Вітер, що збиває з ніг, дуже холодно….Влітку 2014 під час важких боів за Лисичанськ …

Опубліковано Iryna Gerashchenko 12 лютого 2018 р.

Нагадаємо, днями Ірина Геращенко зауважила, що Росія та її представники в мінській групі категорично відмовляються делегувати своїх експертів для пошуку зниклих безвісти.

Джерело UATV
дата 12.02.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися
Топ новин на UA|TV