Іран створить спеціальний суд, який розглядатиме справу збиття літака МАУ

uatv
14.01.2020
Фото AP

У межах судової системи Ірану створять спеціальний суд для розслідування причин катастрофи літака “Міжнародних авіаліній України” під Тегераном.

Про це заявив президент Ірану Хассан Рухані, повідомляє Європейська правда з посиланням на іранське агентство IRNA.

З того моменту, як я дізнався, що це не була звичайна авіакатастрофа, я доклав багато зусиль, щоб скоротити розслідування і точно дізнатися, як літак збили. Судова система повинна мати спеціальний суд з верховним суддею і десятками експертів. Це не звичайний випадок, увага всього світу буде прикута до цього суду”, – зазначив президент Ірану.

Також Рухані пообіцяв рідним загиблих в Ірані та інших країнах, що стежитиме за цим питанням, і нагадав про телефонні розмови, які він проводив з лідерами країн, громадяни яких загинули в авіакатастрофі.

В Ірані також повідомили, що “чорні скриньки” зі збитого літака МАУ відправлять на дослідження у Францію. Про це заявив представник судової влади Ірану Голамхусейн Ісмаілі, зазначає Європейська правда.

“Чорні скриньки також будуть відправлені у Францію для з’ясування усіх аспектів катастрофи”, – повідомив він.

Проте в Бюро з розслідування авіакатастроф (BEA) Франції повідомили, що спочатку “чорні скриньки” поїдуть на дослідження в Україну, інформує УНН.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента Україна повідомляли, що до розшифровки “чорних скриньок” збитого літака залучать французьких фахівців.

Джерело Європейська правда
дата 14.01.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV