“Інженерні роботи” біля Водяного: ЗСУ повідомили про чергову інформаційну провокацію бойовиків

uatv
23.09.2020
Фото UATV

У Збройних силах України повідомили, що бойовики продовжують інформаційні атаки – цього разу вони безпідставно звинуватили українську сторону в проведенні інженерних робіт поблизу Водяного на Донбасі.

Про це йдеться на сторінці штабу операції Об’єднаних сил у Facebook, інформує UATV.

“Коли збройні провокації не дають результату, російсько-окупаційні війська спрямовують свої підступні дії в бік Об’єднаних сил через мережу інтернет. Противник продовжує практику безпідставних звинувачень ЗС України під виглядом приховування власних порушень режиму припинення вогню. Так, на YouTube-каналі ворожою стороною вчергове опубліковане відео, де начебто українські захисники проводять інженерні роботи в районі Водяного. Наведене відео було знято без прив’язки до місця та часу фіксації, що вказує на його постановочний характер”, – зазначають у штабі.

Це вже не перша спроба ворога за допомогою маніпулятивної пропаганди звинуватити Об’єднані сили в тому, що вони нібито не дотримуються умов домовленостей, досягнутих 22 липня 2020 року.

“Так і не досягнувши результату під час нещодавніх провокацій щодо дискредитації морпіхів у районі населеного пункту Шуми, збройні формування РФ намагаються застосовувати таку саму тактику і біля Водяного. Подібні дії призводять до підвищення напруги й ескалації ситуації на лінії розмежування сторін”, – йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що усі підрозділи ОС дотримуються домовленостей, щоб зберегти мир, життя військових та цивільних.

Противник використовує телебачення, соціальні мережі та інші пропагандистські інструменти, щоб підірвати довіру до бійців Об’єднаних сил та їх командирів. Але таким чином ворог лише видає те, що відчуває свою слабкість та безпорадність, наголосили у штабі.

“Наші військовослужбовці пильно та уважно стежать за ворогом і його можливими провокативними діями. Командування Об’єднаних сил тримає на контролі поточну ситуацію на усій лінії розмежування”, – додають у штабі ОС.

Нагадаємо, вчора на Донбасі обійшлося без порушень тиші.

Читайте також: З 2014 року на Донбасі загинули 3 367 цивільних

Джерело UATV
дата 23.09.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×