“Інтерес арабської аудиторії до України досить великий”, – Сафван Джулак

Керівник арабської редакції UATV дав інтерв'ю "Радіо Воскресіння"

uatv
07.11.2018
Фото UATV

Арабський світ почав активно цікавитися Україною під час Помаранчевої революції, до цього багато хто навіть не знали, що Україна – це незалежна країна. Про це розповів керівник арабської редакції UATV Cафван Джулак в інтерв’ю “Радіо Воскресіння”. 

Cафван Джулак родом із Сирії, він – колишній кореспондент Al Jazeera, в Україні живе вже давно і вважає її Батьківщиною. “Після Євромайдану 2013 року люди в усьому світі вже по-іншому дивляться на Україну, вони знають, що Україна – це країна, яка бореться за свою незалежність і реалізує цю незалежність у різних напрямах”, – говорить Cафван Джулак.

Телеведучий переконаний, що інтерес арабської аудиторії до України досить значний. Як і України – до арабського світу. Саме тому в країні не вистачає таких ЗМІ, як UATV, які б розкривали справжню Україну всьому світу. Сафван зазначив, що арабська редакція активно підтримує зворотний зв’язок з аудиторією. “Листів отримуємо дуже багато на наших сторінках у соцмережах. Коментарі є як хороші, так і погані, й це мене дуже тішить. Тому що країна перебуває в стані війни, у нас окупація Криму. Навіть негатив свідчить про те, що ті, хто підтримує ворога, дивляться наш канал”, – розповів Джулак.

“Пишаюся тим, що живу і працюю в країні, де у людей сильна воля, де вони долають труднощі. Україна є прикладом для багатьох вільних країн та народів. Вірю, що завдяки волі, мріям і прагненням багатьох синів країни, майбутнє України стане яскравим і процвітаючим”, – підсумував Cафван Джулак.

Нагадаємо, що арабськомовна редакція з’явилася на телеканалі іномовлення України у вересні 2016 року. А в квітні 2018-го розпочала роботу арабська версія сайту UATV.UA.

Джерело UATV
дата 07.11.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV