Інститут капеланства пошириться на Нацполіцію за підтримки США, – Аваков (ФОТО)

uatv
16.11.2019
Фото Юля Бабич

МВС України за підтримки США розширює інститут капеланства. Зараз капелани є у Нацгвардії та Державній прикордонній службі. Проте вони скоро з’являться і в Нацполіції.

Про це заявив міністр Арсен Аваков під час зустрічі з капеланами силових структур США, повідомляє UATV з посиланням на МВС України.

“У Нацгвардії впроваджено структуру капеланського служіння, яка відповідає структурі більшості військових формувань багатьох країн світу. Ми ввели у батальйонах штатні посади військових священників. На випадок, коли гвардієць виконує бойові завдання у польових умовах, ми розробили та виготовили мобільний комплекс духовної підтримки”, – розповів Аваков.

За його словами, таку допомогу потребують не лише гвардійці, а й поліцейські. Адже вони в середньому стають свідками близько 200 критичних ситуацій за свою кар’єру.

Капелани силових структур США висловили готовність допомогти зміцнити інститут капеланства в Україні. Вони розповіли про програму підтримки поліцейських “Peer support”. Її суть у тому, тому що одні поліцейські можуть довіритися іншим.

Раніше уряд підтримав проєкт із закупівлі патрульних катерів прикордонникам.

Нагадаємо, що ВР ухвалила законопроект про військове капеланство.

Джерело UATV
дата16.11.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×