Ініціатива Європейського Союзу Green Deal – пріоритет уряду України, – Шмигаль

uatv
29.10.2020
Фото Урядовий портал

Приєднання України до ініціативи Європейського Союзу Green Deal є пріоритетом уряду.

На цьому наголосив прем’єрміністр Денис Шмигаль під час зустрічі з головою представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Еріком де Загоном, інформує Урядовий портал.

За його словами, наша країна зацікавлена в розширенні подальшої співпраці з ЄІБ, зокрема у сфері фінансування транспорту, енергетичного сектору та міської інфраструктури

Денис Шмигаль зауважив, що на початку грудня урядова делегація планує відвідати Брюссель та Люксембург для проведення засідання Ради асоціації між Україною та ЄС. Під час візиту плануються також зустрічі з високопосадовцями Європейського Союзу, Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Читайте також: ЄІБ профінансує в Україні 10 проєктів

“Розраховую, що ми можемо напрацювати пакет інвестиційних пропозицій, які могли б підписати в грудні під час офіційного візиту“, – зазначив Шмигаль.

Прем’єрміністр також висловив сподівання, що проєкти, передбачені спільними угодами, які були укладені під час 22-го Саміту Україна – ЄС 6 жовтня, вдасться реалізувати якнайшвидше.

Також чиновники обговорили реформу діджиталізації.

Раніше Сергій Шкарлет обговорив з очільником представництва ЄІБ в Україні запровадження змішаної системи освіти.

Джерело Урядовий портал
дата 29.10.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×