Інформація про скорочення армії є фейковою, – Хомчак

uatv
06.07.2020
Фото з сайта 24tv.ua

Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак спростував поширену раніше у ЗМІ інформацію про скорочення війська.

Про це він заявив в інтерв’ю “АрміяInform”.

Хомчак наголосив, що інформація про нібито скорочення війська є маніпулятивною та неправдивою.

“Нині штатна чисельність війська значно перевищує 250 тис. осіб. А саме така чисельність (250 тис. – ред.) війська визначена Законом “Про чисельність Збройних Сил”. І якщо говорити про некомплект війська відповідно до штатної чисельності, то він значний. А якщо згадати про чисельність війська, визначену законом, то ми укомплектовані на сьогодні майже на 100%”, – сказав головнокомандувач ЗСУ.

Він пояснив, що значна розбіжність між штатною чисельністю війська (кількість посад на папері) та наявною чисельністю особового складу, не дозволяють досягти необхідної злагодженості підрозділів, якісно проводити заходи бойової підготовки, максимально ефективно використовувати фінансові ресурси.

“Хронічна неукомплектованість підрозділів суттєво знижує боєздатність військових частин, загалом негативно впливає на розвиток спроможностей Збройних Сил. Тому ухвалено рішення поетапно привести штатну чисельність військ у відповідність до визначеної законодавством України чисельності”, – уточнив Хомчак.

Головнокомандувач ЗСУ нагадав, що депутати можуть подати пропозицію щодо змін до відповідного закону в частині збільшення чисельності військ з 250 тис. до, наприклад, 300 тис. осіб.

Читайте також: Кожну бригаду ООС посилять комплексами Javelin, – Хомчак

Раніше Хомчак анонсував скорочення 17 генеральських посад.

Джерело UATV
дата 06.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×