Інформатаки на нас з боку російських ЗМІ показують, що канал “Дом” знають і дивляться, – Юлія Островська

uatv
17.06.2020
Скрін з відео

Керівник телеканалу “ДомЮлія Островська розповіла, які завдання стоять на порядку денному у її команди і для чого потрібен канал для окупованих територій.

Про це Островська розказала в інтерв’ю виданню “КП в Україні”.

За її словами, мета каналу – повернути Україну до порядку денного на непідконтрольних територіях.

“На непідконтрольних територіях і в сірій зоні 54% жителів не мають доступу до українського телебачення. Взагалі, ми робимо все для того, щоб будь-який глядач знайшов у нас щось цікаве для себе. Інформаційні атаки на телеканал “Дом” з боку російського телебачення показують, що нас знають і дивляться. “, – говорить гендиректор.

Островська наголосила, що канал не займаємося контрпропагандою, у нього об’єктивний погляд на події.

Також вона розповіла про проєкт “А как там дома?”.

“Цю передачу ведуть люди, які були змушені виїхати із захоплених міст. У передачі вони розмовляють зі своїми земляками, сусідами, рідними. Адже все, що покажуть по тим, місцевим, телеканалам, має мало спільного з тим, що там у них вдома власне відбувається. Ми даємо об’єктивну інформацію, яку ми отримуємо від людей, які там проживають”, – пояснила керівник каналу.

Гендиректор звернула увагу, що канал створений для людей, у яких дім – Україна.

“Ми взагалі не ділимо людей на тих, що залишилися, і тих, котрі виїхали. Для чого ми працюємо? Для того, щоб Україна повернула вільні від загарбників Донбас і Крим. Але шлях цей довгий і складний”, – вважає вона.

Островська стверджує, що для реінтеграції потрібно робити щось з ментальністю громадян, проводити деокупацію їх свідомості.

На завершення керівник телеканалу “Дом” розповіла про подальші плани.

“Перед нами стоїть завдання розмовляти не тільки з непідконтрольними територіями, а й з усіма жителями колишнього СРСР, де б вони не жили. Тому що скрізь вони піддаються справжній інформаційній атаці з боку російських ЗМІ. А ми хочемо стати міжнародним українським російськомовним каналом, який формує об’єктивний образ України”, – підсумувала Юлія Островська.

Читайте також: Маємо пробудити в жителів ТОТ відчуття єдності з Україною, – Островська про телеканал “Дом”

Джерело UATV
дата 17.06.2020
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×