Імпічмент Трампа залежить від думки громадян США, – Олександр Хара

uatv
08.11.2019
Фото UATV

Експерт з питань зовнішньої політики і політики безпеки, представник фонду “Майдан закордонних справ” Олександр Хара розповів, як скандал навколо так званої “справи Байдена” може вплинути на відносини між Києвом і Вашингтоном, та чи варто очікувати імпічмент президента Дональда Трампа.

Про це він повідомив у студії телеканалу UATV.

“Імпічмент містить дві складові: спочатку проводять розслідування, яке незабаром з’явиться в публічній площині. За результатами цього будуть висунуті звинувачення Трампу, які винесуть на обговорення в Палаті представників. Друге – це слухання в Сенаті. Там більшість належить республіканцям. Демократи постараються переконати своїх опонентів, що напередодні виборів 2020 року ці фірми повинні проголосувати за імпічмент”, – сказав Хара.

Він наголосив, що США не шантажували України погрозами припинити поставки зброї в обмін на ймовірну відмову розслідувати “справу Байдена”.

“Після прочитання розшифрованого тексту розмови між Володимиром Зеленським та Дональдом Трампом, можу сказати, що манера спілкування нашого президента злегка відрізняється від встановлених дипломатами правил. Але, з іншого боку, це абсолютно нормальне явище, коли ти підлаштовуєшся під співрозмовника, використовуючи ті ж самі обороти мови”, – вважає експерт.

Хара зазначив, що під час розмови Зеленський намагався налагодити хороший особистий контакт.

“Трамп – це людина, яка не читає великих документів. Він будує свою політику на підставі ставлення до людей. Персональна харизма – це те, на що робить ставку глава Білого дому. Зеленський зробив усе правильно, і в його діях немає нічого такого, що могло б не сподобатися демократам”, – упевнений дипломат.

За його словами, Україна не повинна втручатися у внутрішньополітичні справи США.

“Сполучені Штати – це наш ключовий стратегічний партнер, і ми хочемо поглиблювати нашу співпрацю”, – сказав він.

Експерт вважає, що кількість прихильників імпічменту президентові Трампу збільшуватиметься.

“Все залежить про громадської думки громадян США. Залишився фактично рік до наступних президентських виборів. Але американцям важливі й інші питання”, – підсумував гість.

Телеверсію інтерв’ю з Олександром Хара дивіться у програмі “Лицом к лицу” на телеканалі UATV сьогодні, 8 листопада, о 21:00.

Джерело UATV
дата 08.11.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV