Імпічмент Трампа: у США відбулися перші публічні слухання

uatv
14.11.2019
Фото АР

У Конгресі США стартували публічні слухання щодо справи  імпічменту президента Дональда Трампа. Першими дали свідчення в. о. посла США в Україні Вільям Тейлор та заступник помічника держсекретаря Джордж Кент.

Про це пише DW, повідомляє UATV.

Сесія тривала близько 6 годин. Першим виступив голова комітету з розвідки Адам Шифф. Він сказав, що розслідування проти колишнього віцепрезидента Джозефа Байдена і його сина Хантера не є національним інтересом США. Хоча Дональд Трамп наполягав на його проведенні під час розмови з Володимиром Зеленським.

Він закинув Трампу звинувачення у тому, що той діяв в “особистих політичних інтересах”.

Після цього заступник помічника держсекретаря Джордж Кент заявив, що на його думку, адвокат Трампа Рудольф Джуліані та  інші офіційні особи мають відношення до “кампанії брехні”, яка зіпсувала репутацію Марі Йованович. Раніше вона була послом США в Україні.

Пізніше Вільям Тейлор сказав, що президента США більше цікавить справа проти Байдена, ніж відносини з Україною. Більше того, він вважає “нелогічним” та “божевільним” прив’язувати надання військової допомоги Україні до просування розслідування щодо майбутнього опонента Трампа на виборах-2020 Джо Байдена.

Сам Дональд Трамп назвав слухання проти нього “найбільшим шахрайством в історії американської політики”. Пізніше він заявив, що ознайомиться зі “звітом” про слухання. Сам процес президент США не дивився.

Нагадаємо, що слухання транслювали у прямому ефірі. Вони розпочались вчора, 13 листопада.

Джерело DW
дата 14.11.2019
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×