Хюг Мінгареллі закликав прискорити реалізацію угоди про ЗВТ України з ЄС

Ця угода інтегрує українську економіку до відкритого ринку Європейського Союзу

uatv
18.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі закликав прискорити реалізацію Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Про це він сказав на Київському міжнародному економічному форумі (КМЕФ), повідомляє Укрінформ.

“Щодо України, то у нас є дуже всеосяжна та глибока Угода про зону вільної торгівлі. І ми повинні прискорити реалізацію та імплементацію цієї угоди”, – заявив глава представництва ЄС в Україні

Він вважає, що ця угода “виведе українську економіку та інтегрує її все ближче до відкритого ринку Європейського Союзу“.

За словами Мінгареллі, система міжнародної торгівлі не є досконалою, вона має прогалини та дисбаланси, над якими варто працювати.

“Але протекціонізм – це не відповідь. Ми думаємо, що відповідь – це модернізація всесвітньої торгової організації через переговори та посилення системи міжнародної торгівлі, що базується на загальноприйнятих правилах”, – сказав голова представництва Європейського Союзу в Україні.

Нагадаємо, що Київський міжнародний економічний форум – постійний майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Участь у ньому беруть численні делегації іноземних бізнесменів, фінансистів та інвесторів, які обговорюють перспективи співпраці з вітчизняними підприємствами.

Раніше Хюг Мінгареллі назвав Угоду про асоціацію з ЄС моделлю для модернізації України.

Джерело Укрінформ
дата 18.10.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV