Художня гімнастика: українки вибороли 18 медалей на змаганнях в Лос-Анджелесі (ВІДЕО)

Фото Укрінформ-UATV

Українські гімнастки традиційно розпочали сезон 2020-го року зі змагань в Лос-Анджелесі (США). На міжнародному турнірі LA Lights-2020 представниці нашої держави завоювали 18 медалей, 6 із яких – золоті.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу Федерації гімнастики України.

Серед сеньйорок Україну представляли лідерка збірної, призерка чемпіонату світу та Європи Влада Никольченко, а також віцечемпіонки чемпіонату Європи, 16-річні Вікторія Онопрієнко і Ніколь Красюк. Участь у змаганнях серед юніорок взяли 15-річна Меланія Тур і 13-річна Ніколь Савіна.

П’ять медалей вдалося вибороти Владі Нікольченко. Так, вона здобула два “золота” (у багатоборстві і вправах з м’ячем), “срібло” у вправах з булавами та дві “бронзи” – з обручем і стрічкою.

“Срібло” зі стрічкою і “бронзу” з обручем вдалося вибороти Вікторії Онопрієнко, а Ніколь Красюк завоювала золоту медаль у вправі зі стрічкою. Красюк також стала другою у багатоборстві та завоювала “срібло” (з м’ячем) та дві “бронзи” (булави, стрічка).

Меланія Тур показала найкращий результат у багатоборстві та вправах з м’ячем і булавами, другий – зі стрічкою і третій – зі скакалкою.

Нагадаємо, українські боксери стали найкращою командою на турнірі в Болгарії.