Христя Фріланд та Федеріка Могеріні обговорили реформи в Україні

Міністр і представники ЄС висловили свою відданість продовженню співпраці у захисті та просуванні спільних цінностей

uatv
27.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд та Високий представник ЄС із закордонних справах та політики безпеки Федеріка Могеріні поспілкувалися про прогрес українських реформ.

Про це розповіли у МЗС Канади, передає Укрінформ.

“Міністр та Високий представник Могеріні обговорили питання спільного занепокоєння, такі, як криза рохінджа у М’янмі, важливість Спільного всеосяжного плану дій щодо іранської ядерної програми, справа Маріам Момбейні та конференцію про прогрес реформ в Україні”, – повідомили у МЗС.

Як зазначається, міністр та представники ЄС висловили свою відданість продовженню співпраці у захисті та просуванні спільних цінностей та інтересів, таких як демократія і права людини, зокрема й гендерній рівності.

Як повідомлялося раніше, 26-27 червня у Копенгагені відбудеться Друга міжнародна конференція з питань реформ в Україні. У ній візьмуть участь глави та представники зовнішньополітичних відомств більш ніж 40 держав, зокрема Великої Британії, Канади, країн Балтії, Швеції, Норвегії, Польщі, Туреччини, керівники міжнародних організацій та фінансових інституцій. Міжнародних партнерів України ознайомлять із нашими здобутками у проведенні системних реформ.

Джерело Укрінформ
дата 27.06.2018
категорії Новини партнерів, Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV