“Хід дебатів вплине на рішення виборців, які ще не визначилися”, – Олеся Яхно

uatv
19.04.2019
Фото UATV

Дебати перед другим туром президентських виборів, які пройдуть сьогодні, 19 квітня, о 21:00 в студії “Суспільного”, дадуть можливість аудиторії почути відповіді на конкретні питання і скласти думку про обох кандидатів. Хід дебатів може стати вирішальним під час прийняття рішення тими виборцями, які ще не визначилися, чи йти на вибори взагалі, і за кого віддати свій голос.

Про це в студії телеканалу UATV розповіла політолог, кандидат політичних наук Олеся Яхно.

“Під час дебатів можуть відбутися певні зміни в оцінці кандидатів, особливо у тих людей, які не визначились остаточно, чи підуть вони голосувати взагалі, а якщо підуть, то ще не вирішили за кого. За ці два тижні ми побачили, що один кандидат готовий спілкуватись на будь-яких майданчиках, навіть на майданчиках опонента, знаючи наперед, що там, можливо, буде недружня атмосфера і необ’єктивні питання. Щодо іншого кандидата – поки ще не ясно, як він себе покаже. Тому від дебатів залежить, чи може щось змінитися”, – говорить Ольга Яхно.

Політолог підкреслила, що до кандидатів накопичилося багато питань, і дебати – це майданчик, який дозволить Петру Порошенко і Володимиру Зеленському на них конкретно відповісти.

“До Петра Порошенко менше питань, так як ми відразу можемо зрозуміти, чи подобаються нам, наприклад, міністр закордонних справ і міністр оборони, яких він призначив. Особисто мені хотілося б почути, які конкретно кроки робитиме Порошенко, якщо його переоберуть, і який результат повинен бути на другому терміні його президентства. Наприклад, має бути більш чітко артикульовано, чи буде заявка на ПДЧ (План дій щодо членства – ред.) в НАТО. У випадку з Володимиром Зеленським, звичайно, питань набагато більше, тому що ми про цю людину нічого не знаємо, і у нього немає ніякого досвіду – ні політичного, ні управлінського. Тому до нього є навіть більше не деталізованих питань, а взагалі базових “, – говорить політолог.

Альона ВОРОБЙОВА, UATV

Джерело UATV
дата 19.04.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV