Хастл – новий соціальний напрям в танцях, який доступний кожному (ВІДЕО)

uatv
25.03.2019
Фото UATV

Хастл – це танцювальний напрямок, який об’єднує різні техніки під музику в стилі латиноамериканських танців, а також в стилі диско. Тут немає чітко визначених рухів, як в бальних танцях. Можна танцювати де завгодно, і під сучасну музику абсолютно будь-якого напрямку.

“Це суміш сальси, рок-н-ролу та свінгових танців. Хастл з’явився в Америці в 80-х роках, на дискотеках. Я думаю, що людям захотілося танцювати щось нове, і вони почали експериментувати”, – розповідає викладач танців Ганна Русакова.

За її словами, в Україну хастл заходить повільно, але впевнено. Про новий напрям в танцях Анна дізналася сім років тому. До цього вона десять років займалася бальними танцями.

“Перше, що мене зачепило – це простота. Адже це легко танцювати, це доступно кожному. Хастл також добре розвиває гнучкість і пластику“, – говорить хореограф Ігор Копит.

Віра Печковська всього чотири місяці тому прийшла в танцювальну студію. Їй хотілося танцювати щось дуже жіночне, і в парі. Так вона почала вивчати хастл.

“Мені дуже сподобалося, з першого разу. Мені подобається взаємодія партнерів у цьому танці. Ти просто повинен відчувати свого партнера”, – ділиться враженнями Віра.

Наш четвертий герой – Денис Кравченко – почав займатися хастлом з 2012 року. Танець в його життя прийшов дуже несподівано. Після знайомства з хореографом Ганною він постійно займається, любить імпровізувати. До цього хлопець ніколи не танцював, а займався єдиноборствами.

Варто зазначити, що хастл можна танцювати як під швидку, так і під повільну мелодію. Можна навіть під музику вальсу або танго.

Детальніше про новий напрямок в танцях дивіться в повному випуску передачі.

Більше випусків програми “Ровесник” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 25.03.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV