Хаос в аеропорту Гонконгу триває, а китайські політики попереджають про “точку неповернення”

uatv
13.08.2019
Фото АР

Аеропорт Гонконгу у вівторок відновив свою роботу, проте сотні рейсів все-таки довелося скасувати після масштабної продемократичної акції, інформує UATV з посиланням на видання The Daily Telegraph.

Зранку у вівторок, 13 серпня, летовище переповнили пасажири, які проходили реєстрацію на рейси. За даними інформаційного табло, декілька рейсів готувалися до відправлення або вже прибули.
Попри відновлення своєї діяльності, флагманська авіакомпанія Гонконгу Cathay Pacific зазначила, що у вівторок була змушена скасувати понад 200 рейсів.

Нагадуємо, що аеропорт Гонконгу в понеділок скасував усі рейси через масштабні демонстрації. Більше читайте за посиланням: https://uatv.ua/aeroport-gonkongu-skasuvav-usi-rejsy-cherez-masshtabni-demonstratsiyi/

Голова адміністрації Гонконгу Керрі Лам у вівторок заявила про те, що “протиправні дії в ім’я свободи” завдають шкоди верховенству права, і що місто опісля може дуже довго оговтуватися від них.
Пані Лам попередила, що подальші демонстрації можуть підштовхнути Гонконг до “точки неповернення”.

На запитання про те, чи Керрі Лам має усі повноваження для того, щоби скасувати розгляд законопроекту, який дозволить екстрадицію до континентального Китаю, політик зазначила, що вже раніше давала відповідь на це запитання.

Очільниця адміністрації закликала мешканців Гонконгу відкласти в сторону розбіжності та заспокоїтись.

“На хвилинку задумайтеся над цією ситуацією, погляньте на наше місто, наш дім. Чи ви всі справді хочете бачити, як воно котиться у прірву?”, – додала вона.

Протести розлютили Пекін, який назвав демонстрації “тероризмом”.
Вашингтон закликав усі сторони утримуватися від насильства, оскільки завершення кризи, спричиненої законопроектом, наразі не видно.

У вівторок зранку в аеропорту залишилася лише невелика група протестувальників. Побоювання щодо можливої нічної операції з очищення аеропорту, виявилися безпідставними: демонстранти добровільно покинули будівлю.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для UATV

Джерело UATV
дата 13.08.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV