Хабар розміром $20 млн: Сенченко розповів, як Росія намагалася добитися подачі води в окупований Крим (ВІДЕО)

uatv
25.06.2020
Скрін каналу “Дом”

Про проблему водопостачання в окупований Крим і на яких умовах Україна може відновити подачу води на півострів розповів український політик Андрій Сенченко.

Про це він повідомив в ефірі програми “На самом деле: Крым” на каналі “Дом”.

Сенченко заявив, що йому, під час роботи на посаді заступника глави Адміністрації президента в 2014 році, пропонували 20 млн доларів за відновлення подачі води в окупований Крим.

Політик згадує, що після відмови він пішов на ефір одного з українських телеканалів і на всю країну розповів про цей інцидент. Сенченко впевнений, що люди, які агітують за відновлення подачі води, цілком можливо можуть бути підкуплені росіянами.

Він вважає, що це питання “не померло до сих пір”.

“Для нас це елемент війни за свою країну, за свою територію. Невійськовий такий компонент війни, який дозволяє зберігати життя солдатів, і врешті-решт дозволить повернути Крим. Для Кремля це в першу чергу гроші на вирішення цієї проблеми – її повністю взагалі вирішити не можна – хоча б на тактичні якісь речі. Вони то туди перекидають з одного водосховища по руслах річок, то в зворотну сторону. Ось ця постійна метушня змушує їх витрачати сотні мільйонів доларів щороку, навіть без кардинального вирішення проблеми, просто на ось ці маніпуляції, щоб хоч якось забезпечити населення водою”, – говорить Сенченко.

Гість програми підкреслює, що еквівалентом їх грошей є життя наших солдатів і мирних громадян на Донбасі.

“Все, що вони заощадять на вирішенні водної проблеми в Криму, автоматично піде на продовження війни проти нашої країни, на руйнування нашої держави, на вбивство наших солдатів. Тому це не тільки гроші, це питання життя людей і питання існування української держави і відновлення її цілісності”, – зазначає політик.

За його словами, дефіцит води впливає в тому числі на можливості розгортання військової бази в окупованому Криму.

“Але найголовніше, і це іншого масштабу цифри, це активно стримує колонізацію півострова, тобто заселення російськими громадянами з російської глибинки. А там мова вже йде про сотні тисяч людей, яких вони завозять і намагаються зробити з них населення”, – підсумував Андрій Сенченко.

Читайте також: Росія у вересні може вторгнутися у Херсонську область, – генерал США

Раніше в МЗС відреагували на “військові паради” окупантів в ОРДЛО та Криму.

Джерело UATV
дата 25.06.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×